Kamgraf to firmą produkcyjno projektowa o ponad 20 letnim doświadczeniu w branży.

Kamgraf Pracownia Projektowa specjalizuje się w projektowaniu i produkcji następującego asortymentu: tabliczki znamionowe i oznaczniki do maszyn i urządzeń przemysłowych, AGD, tabliczki zastępcze dla pojazdów samochodowych i innego sprzętu technicznego wymagającego trwałego i estetycznego oznakowania.

Tabliczki znamionowe, tabliczki zastępcze, tabliczki informacyjne i inne wykonywane są, w zależności od wymagań eksploatacyjnych, metodą trawienia materiału, piaskowania lub druku powierzchniowego. Wykorzystując tą technologię realizujemy produkcję na szerokiej gamie materiałów bazowych. Głównym materiałem są metale nieżelazne jak stal kwasoodporna, stal nierdzewna, mosiądz, brąz oraz aluminium.

Odrębną gałęzią naszej działalności firmy Kamgraf Pracownia Projektowa jest wykonywanie tablic informacyjnych i okolicznościowych na materiałach przeznaczonych do ekspozycji zewnętrznej. Wykonujemy ozdobne tablice okolicznościowe, tablice dla kancelarii notarialnych, tablice nagrobne z kamienia, szkła i materiałów metalowych oraz tablice informacyjne o rozmiarach do 1500×1000 mm. Technologia stosowana w Kamgraf w zasadzie nie ogranicza tych rozmiarów. Jedynym ograniczeniem są względy logistyczne.

W fimie Kamgraf nieustannie pracujemy nad ulepszeniem i uelastycznieniem procesu produkcji by być zdolnym skutecznie konkurować na rynku tabliczek znamionowych. Kamgraf Pracownia Projektowa stara się zaspokajać potrzeby naszych odbiorców z zachowaniem wymaganego poziomu jakości. Dokładamy też starań, by zawsze dotrzymywać umówionych terminów realizacji zamówienia wiedząc jakie ma to znaczenie dla naszych klientów i ich klientów.

Kamgraf Pracownia Projektowa służymy fachową radą w dziadzinie swojej działalności. Ponad 20 letnie doświadczenie w branży powoduje, że proponowane przez nas rozwiązania są możliwie optymalne, zarówno pod względem funkcjonalnym jak też i efektywne cenowo.

W ramach programu lojalnościowego, dla dotychczasowych klientów stosujemy elastyczny system rabatów cenowych uzależnionych od częstotliwości i ilości zamawianych produktów. Dla nowych zaś elastyczne warunki płatności.

Nasze atuty to: elastyczność asortymentowa, korzystne warunki handlowe, konkurencyjność oraz darmowa dostawa na terenie RP przy zamówieniach o wartości powyżej 400 zł.

Zapraszamy do współpracy.

R2